Formaty B0 i B1 www.anex.pl Drukarnia offsetowa Anex Ewa Galińska-Postawka ul. Jerzmanowska 99 54-530 Wrocław NIP - 894 120 81 22 tel. +48 71 349 31 32; 71 349 30 45 .

Czas:

4m 37s w sekundach.


Widziało już:

19896 osób.


Ocena:

35 ocena.Komentarze wasze do:

Anex - drukarnia offsetowa

Świetna robota !
Felicitaciones, trabajos de calidad.
ostatnia wymiana tego parku maszynowego chyba była za Gutenberga.
A tu może zerkałeś Pojemniki cateringowe , w każdym razie ja polecam. Zakład z duszą ;)
kiedy zmienił sie park maszynowy zapytam z ciekawości ...? w latach 60tych..70tych?:) recznie dostawiana woda ...to ja pamietam to z brylanta jedynki 25 lat temu,czas bedzię trwał dopóki nie zabraknie "starych" maszynistów potem jak ich zabraknie to naukowiec z nasa nie da rady:)chłopaki napiszcie ile wam dają za godzinę na tym sprzęcie w 2019 roku,pozdrawiam,posta proszę nie usuwać bo bedę złośliwy:)
Chopaki robią dobrą robotę . Ja na planecie 2kol offset 90 preprint , przepuszczałem 6 razy (triadę i panton ) Paser jak ta lala . Pzdr dla maszynistów offsetowych 👍
Brudno Fujjj
komputer to nie wszystro.Tak lepiej pomyslec
witam do receziji.TO jest sprzet starej daty ale idzie osagnas rezultat.A wy to ciecy drukarz.A ojciec druku na czym drukowal.Ty nawet na starej Frani nie wydrukujesz.
Какой-то печатный музей..)
Но у работников на такой технике должны быть 80 lvl печатные и высечные скилы. Печатники,воспитанные на современных машинах не смогут работать на таких агрегатах. Потому что не печатники,а операторы.
Strasznie stare te maszyny
o matko jakie stare graty,chyba czas zmienic park maszynowy,wspolczuje drukarzom
na B0 kalamarze na śruby... szacun dla maszynistów, mnie w B3 na diminancie na której dorabiam to drażni
maszynki stare ale urocze ,moja niunia to uniset 75
A jakie są typy stanowisk, na których się pracuje w takich drukarniach? I czy są tzw. pomocnicze, gdzie można się uczyć do zawodu i pomagać starszym rangą zatrudnionym? :)
Drukarki ... Chyba najlepsze maja za sobą . Pracuje na heidelbergu xl145 wiem co mowie