Zobacz mój nowy kurs AutoCAD: http://techtutor.pl/link/kurs-autocad/ Więcej ciekawych informacji na stronie: http://techtutor.pl Jeżeli uważasz, że ten kurs jest przydatny to SUBSKRYBUJ kanał! ((ROZWIŃ OPIS)) Zapraszamy na Facebooka: https://www.facebook.com/techtutorpl W tym filmie instruktażowym dowiesz się: - jak tworzyć oraz zapisywać bloki na dysku - jak korzystać z zakładki Układ - jak modyfikować ustawienia strony wydruku w Menedżerze ustawień strony Darmowy kurs AutoCAD .

Czas:

7m 39s w sekundach.


Widziało już:

200193 osób.


Ocena:

408 ocena.Komentarze wasze do:

AutoCAD - Drukowanie zaawansowane cz.1: Ustawienia strony wydruku

Drukowanie czy zabawa w rysowanie chyba to drugie
Praca na autocad w porownaniu do innych programow to meka
Dlaczego zapisany plik w PDF wyglada dobrze a nie drukuje wszystkiego ?
Moim zdaniem take, kurskomputerowy.pl tu i to by było na tyle. Beznadziejny poradnik. Wszystko na około.
Dzień dobry, a ja mam nietypowy problem i szczerze mówiąc nawet nie wiem jak poszukać rozwiązania... Mam Cada 2018, coś przestawiłam i nie mogę zapisywać plików pdf. Mianowicie, jak mamy okienko z wydrukiem Printer / Plotter, poniżej mamy Name / Plotter / Where / Desctription.... i coś przestawiłam pod Ploterem.... zamiast dwg to pdf, mam drukarkę. I nic mi nie działa ;/ Proszę o radę jak to zmienić. Z góry dziękuję :)
Bardzo dobry film
Pytanie wyzwanie na które nie znam odpowiedzi !!!
Jak zrobić rzutnie płaszczyzny sfery ?
Witam. Podczas definiowania bloku jednostki bloku ma Pan w milimetrach a u mnie są w calach. Jak je zmieniam na milimetry i zapisuję to ramka się pomniejsza. A jeśli tego nie zrobię i zostawiam w calach to format ramki nie pokrywa się z tym w układzie. Nie wiem co robię źle?
Przez pierwsze dwie minuty jest ok, potem rysowanie wałka rozwala system - przez kolejne dwie minuty czyli ok 1/3 całego tutoriala :( Jak ktoś chce tutka pt. "jak narysować wałek" to obejrzy tutka o wałku a nie o konfiguracji druku.
U mnie niestety marginesy sie nie zmieniaja :// wiecie moze czemu?
Witam. Mam problem z autocadem dla innych banalny. Otóż muszę narysować przekrój podłużny rzeki. Zrobiłem sobie ramkę 279x420 a3. Skala 1;1 tak mam na dole zaznaczone (nic nie zmieniałem). I teraz jak chce narysować linie o długości 45 metrów i wpisuje w 45 wyskakuje mi linia, ok. Co mam zrobić gdy narysuje już obiekt i bede go chcial wydrukować tak zeby byla jakas skala, dowolna. Jestem laikiem w tej dziedzinie.Prosze o pomoc, wskazowke.
Mała uwaga: w wersji 2015 nie ma potrzeby dodawania nawiasów <> - fi zostaje na tym samym miejscu gdzie wcześniej opisany wymiar
dziękuje za szybką odpowiedz, chodzi mi o rysowanie podczas tego jak nagrywasz video ( szczególnie o te czerwone strzałki -odnośniki)
bardzo POMOCNY tutorial ! Mam do Ciebie pytanie w jakim programie nagrywasz filmiki, ciekawi mnie też możliwość rysowania podczas nagrywania zrzutu ekranu .