► Subskrybuj: http://www.benchmark.pl/t/sub Obecnie w ramach promocji każdy nabywca EcoTanka może uzyskać zwrot do 500 zł z ceny nowego urządzenia (www.epson.pl/zwrot). Wszystkie urządzenia Epson tej klasy objęte są także akcją, dzięki której istnieje możliwość wydłużenia okresu gwarancyjnego do 3 lat (www.epson.pl/gwarancjanadrukarki). Produkty zaprezentowane w filmie: http://www.benchmark.pl/produkt/epson-l3151 .

Czas:

5m 49s w sekundach.


Widziało już:

114277 osób.


Ocena:

468 ocena.Komentarze wasze do:

Dobra i tania drukarka (urządzenie wielofunkcyjne) - Epson EcoTank L3150

Mam pytanie,posiadam drukarkę Epson L 1110 i właśnie skończył mi się tusz,czy muszę kupować wszystkie 4 kolory czy mogę tylko czarny jeśli chce drukować bez kolorów?
Wszystko spoko, poza Nowym Hejterem.
Nie kupuję nic EPSONA
Warto też zobaczyć na stronie: superfryzury.pl - może i więcej, ale czy ok? Ale brzydka
Tania bo ok 600 - 150 cash back
Kupiłem tą drukarke i mam problem z drukowaniem w kolorze. Probowalem juz chyba wszystkich opcji w komputerze ale nic nie pomoglo. Zdjecia w kolorze drukuje na zielono. Jaka moze byc przyczyna?
Kupuj Marta, nie zastanawiaj się 🤩
Jak drukować dwustronnie?????? ;(;(
Tanya jak boszcz, jeno brać...
Nie jest taka tania ale jak ktos sporo drukuje to szybko sie zwraca . Takie HP ma bardzo tanie użądzenia wielofunkcyjne ale co z tego jesli za wydruk trzeba już sporo policzyć
Sprawdzony system "L" tuszy - wydrukowałem prawie 15000 w tym około 500 zdjęć w tym około 100 A4 (Kodak papier) na ustawieniu: najwyższa jakość. Tusz: 2x70ml czarny i 1,5x3kolory po 70 ml (1,5 bo mam jeszcze 0,5 tych trzech kolorów i nowy czarny). Polecam!
Nigdy więcej epsona. Miałem 2 ich sprzęty. Wszystkie się zepsuły zaraz po gwarancji. Jedna drukarka od początku źle wciągała papier i go gniotła. Gdy padła całkowicie i poszedłem z nią do serwisu to serwisant gdy zobaczył, że to epson to nawet nie chciał jej rozbierać i stwierdził, że to jednorazówki. Tanie, ale badziewne. Polecił mi brothera. Kupiłem i teraz mam spokój. Co z tego, że epson ma tanie tusze skoro będzie się psuła, będzie Was wkurzała i na koniec kupicie drugą (podwójny koszt).
Drukarka głośniejsza niż mój 20letni hp deskjet. Idźcie do sklepu przed zakupem i porównajcie głośność.
A jak mam ją obsługiwac?
Mam pytanie gdzie jest klucz do wifi żeby ją połączyć z telefonem lub z pc?
Co jeżeli Najpierw Podłączyłem Do prądu a dopiero potem wlałem Tusz i jest Czerwona lampka Co znaczy że niema tuszu
Czy można przed materiałem sponsorowanym umieszczać stosowną informację?. Szukam drukarki i chciałem zobaczyć test/recenzje/omówienie funkcji a nie ponad 5 minutowy spot reklamowy.
Jakiej gramatury papier foto najbardziej sie do niej nadaje,a jakiego unikać?
Tania bo padne dobre sobie
Ale jaka fajowska końcówka, aby tylko WYBRANE tusze pasowały. Prawie dobrze.