Kilka tysięcy stron na komplecie atramentu? Brzmi niewiarygodnie. Każdy rok przynosi coś nowego, nawet w takiej dziedzinie jak domowe drukarki fotograficzne - a wydawało by się, że tu już niewiele można wymyślić. Z relacji dowiesz się jakie rodzaje drukarek atramentowych są obecnie na rynku. Wiedza bezcenna dla tych co stoją przed wyborem odpowiedniego urządzenia. .

Czas:

7m 29s w sekundach.


Widziało już:

13349 osób.


Ocena:

75 ocena.Komentarze wasze do:

Drukarki atramentowe Epson - niskie koszty drukowania

Tam gdzie mówi się o druku. 6500tysiaca to marketing raczej 650stron to tak....to moje subiektywne zdanie...
A czy w ogóle jest gdzieś miejsce, gdzie można pójść i powiedzieć "chcę wydrukować sobie kilka stron na tej drukarce"? Zakup drukarki za ponad tysiąc złotych, bez sprawdzenia czy jakość druku będzie mnie zadowalać, to taka trochę loteria - albo się uda, albo nie. Epson, Borther, HP, Canon... czy któryś producent ma jakieś swoje punkty stacjonarne, gdzie można zrobić takie testowe wydruki? Albo po prostu zobaczyć jak dany model funkcjonuje, zobaczyć jej wielkość, posłuchać głośności, oszacować szybkość druku, itp. ?
Epson to nie drukarki to czysta patologia najgorsza firma na rynku po roku czasu urwała się głowica firma umyła ręce masz pan problem najlepsze drukarki to Canon i Brother od Espon shita jak najdalej.
- LLLLLLLLLL
No fajnie ale czy jak się taką drukarkę zostawi odłączoną od prądu na 2 czy 3 miesiące to tusz nie zaschnie w instalacji i później drukarka nie będzie drukowała?
👍🤓😎👍🤘