Drukarka atramentowa czy laserowa? Jakie funkcje powinno mieć dobre urządzenie wielofunkcyjne? Czy nowoczesne drukarki łączą się ze smartfonem? Jaki parametr mówi o rozdzielczości skanowania? Kolejny poradnik "Jak mogę pomóc?" przedstawi odpowiedź na pytanie: Jak wybrać urządzenie wielofunkcyjne, czyli drukarkę i skaner w jednym. 🖨💻 Produkty wykorzystane w odcinku: HP Smart Tank 515: http://bit.ly/HPSmartTank515_RTVEUROAGD HP Neverstop Laser 1200w: http://bit.ly/HPNevers .

Czas:

3m 53s w sekundach.


Widziało już:

43092 osób.


Ocena:

314 ocena.Komentarze wasze do:

Jak wybrać drukarkę / urządzenie wielofunkcyjne? #54

Uważacie, że skaner w domu to potrzebne urządzenie czy wystarczy odpowiednia aplikacja w smartfonie? 🖨📲
PROSZE POMOZ MI KTOS POTRZEBUJE DRUKARKE ZE SKANEM I Z DRUKIEM DWUSTRONNYM DO 700 ZŁ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Jak mało drukujesz w atramentowej to nie jest tak różowo jak mówi prowadzący bo głowica się zakleja !!!
Tu też można doczytać naprawa klimatyzacji Lublin - klimatyzacja klima technika mam nadzieje że pomogłem, HP PRAWDZIWE CUDO, KAŻDY WIE
Też zdecydowanie trzeba sprawdzić, ile kosztują tusze czy tonery. Można oczywiście kupować zamienniki, ale tu też trzeba uważać, aby nie kupić kolokwialnie mówiąc badziewia. Ja używam tonerów zamienników z Asarto i nie muszę się obawiać o jakość
W drukarce należy zwracać uwagę przede wszystkim na jeden kluczowy parametr jakim jest eksploatacja. Warto dzisiaj pójść w stronę atramentówek z możliwością samodzielnego napełaniania zbiorników. Nie myślę tu oczywiście o strzykawkach jak to wyglądało kiedyś. Producenci Brother, Canon, Epson, HP posiadają takie urządzenia w swojej ofercie. Sam użytkuję G3411, do której oryginalny wkład kosztuje ok. 30 PLN o pojemności 140 ml. W końcu można zrezygnować z zamienników, które raz działają a raz nie.
Jest to potwornie głupie, co tu usłyszałem, bo właśnie kiedy drukujesz rzadko, to atrament zaschnie i tyle będzie z drukarki atramentowej! Wujek, kurna, dobra rada! A przy tuszach, które teraz można kupić w butelkach, różnica w cenie wydruku jest praktycznie żadna.
Ja. Mam. Drukarke. Hq🎉🎊🎂🍰❤️👌😄😢😁🙏💐😭👍😍❤️😊😊❤️😍👍😘👌👍🎂❤️🙏💋👏😙😀💕😇🎉🌹😚🎊💔💖🌺💐😥😆💙
Ja bym wybrał drukarkę hp