Zobacz mój nowy kurs AutoCAD: http://techtutor.pl/link/kurs-autocad/ Jeżeli uważasz, że ten kurs jest przydatny to SUBSKRYBUJ kanał! Więcej ciekawych informacji: http://techtutor.pl https://www.facebook.com/techtutorpl W tym filmie instruktażowym dowiesz się między innymi: - jak ustawić opcje wydruku - jak zmienić orientację rysunku - jak zapisać opcje wydruku - ustawienia strony (polecenie: USTAWIENIASTR) Zalecam przejrzenie zaawansowanego sposobu wydruku, którego zalety bardz .

Czas:

5m 1s w sekundach.


Widziało już:

141040 osób.


Ocena:

280 ocena.Komentarze wasze do:

Kurs AutoCAD - DRUKOWANIE

I ja właśnie dzisiaj znalazłam to czego szukałam, ale się cieszę, wszystko zrozumiale jest tłumaczone. Super kanał i prowadzenie kursu.
Nie odpuszczam. Tłumaczysz dość jasno ale to nie działa.
Jak widać jestem uparty. Dalej nie działa.
Jak będziesz kiedyś robił tutorial to zrób go jak najprościej jedna ścieżką do celu bo jak podajesz różne możliwości dojścia do celu to laik się pogubi.
A robisz to dla laików chyba.
A tu może zerkałeś Odwołanie od decyzji ZUS jak nie tu to szukajcie w necie. Jestem tu kolejny raz ale u mnie to tak nie działa. Czegos brak.
O cholera, udało się. Jak sie uda 2 raz to sukces będzie. Zupełnie innaczej to zrobiłem.
STOP!
Dla kogo to robisz? Raczej dla laików bo zawodowcy mieli to w szkole.
Co mnie wnerwia w waszych wszystkich programikach: wsiadacie do samochodu sportowego i na początek uczycie natychmiast jazdy zaawansowanej - bo to takie proste. Słyszę to od kazdego programisty jakiego znam.
Nie jest proste.
Macie pokazac jak sie wsiada, co trzeba włączyć, ustawic lusterka, odpalić , porozglądac sie , sprzęgło, bieg, lekki gaz i jedziemy. I zmiana biegu.
Co robicie? Wsiadasz, odpalasz i jedziesz, a tu masz blokadę dyferencjału gdybys chciał bączka zrobić.
Ja chce tylko wydrukowac dwg cały albo fragment na zwykłej drukarce, i nic więcej.
Musisz sie poduczyć uczenia innych, to cięzki fach, szczególnie jak sie tłumaczy rzeczy proste.

O kurde, byłem juz tu pół roku wstecz.
Bardzo pomocne :) dziękuję
I na koniec powinieneś pokazać drukarkę w akcji. Bo u mnie nie gra.
Poza tym świetnie prowadzisz, masz dobry głos, mówisz na temat i nie kokietujesz widza.
Jeszcze sie pomęczę bo mam inna wersję.
pominięta skala, ogólnie lipa ;( poco autocad bez skali..
No i taki poradnik to ja rozumiem, bez zbędnego pierdolenia. Dzięki subik leci :)))
Krótko i na temat. Dzięki.
Dziekuje za swietne poradniki. Tego brakowalo na polskiej scenie YT. Wiele mozna sie nauczyc, merytoryka na najwyzszym poziomie. Pozdrawiam serdecznie i zycze sukcesow w zyciu i pracy!
dziękuje Ci :) <3
Chciałbym serdecznie podziękować autorowi za filmik. Informacja o małej strzałce w prawym dolnym rogu okazała się kluczowa w rozwiązaniu problemów :)
Trafiłem tutaj poprzez stronę: http://techtutor.pl/kurs-autocad/
Tam pod tym filmikiem wspominasz w nawiasie, że takie drukowanie NIE JEST ZALECANE, ale w filmiku nie komentarza dlaczego? Mógłbyś uzasadnić, albo wskazać jakieś źródło, czemu ta opcja drukowania miałaby być gorsza? Nie zalecana do drukowania.
JAk ustawić plik do wydruku w niestandardowym papierze interesuje mnie wydruk na rolce nie mając tego plotera w ustawieniach. chciałem przygotować wydruk dla kogoś. Jak zmienić ustawienia wydruku?
Da się to zapisać w .pdf ?