Podcast, notatki do tego odcinka, wszystkie linki oraz transkrypt rozmowy ► http://jakoszczedzacpieniadze.pl/115 Książka "Włam się do mózgu" ► http://radek.altenberg.pl Blog "Jak oszczędzać pieniądze" ► http://jakoszczedzacpieniadze.pl Książka "Finansowy ninja" ► http://fin.ninja WNOP 115: Miliony z książki - wydawca vs self publishing, czyli Radek Kotarski z Altenberg zdradza jak wydać książkę 7 milionów złotych przychodu w 4 miesiące - taki wynik osiągnął Rade .

Czas:

m s w sekundach.


Widziało już:

194346 osób.


Ocena:

2078 ocena.Komentarze wasze do:

MILIONY Z KSIĄŻKI - Radek Kotarski zdradza czy lepszy wydawca czy self publishing - WNOP #115

Wow, szalona nie znajomość rynku :D i nie zrozumienie błędów poznawczych. Szok. Jaki kraj tacy eksperci...
Super wiedza 👍
Hop wielkanocny zajączek 😉
A może i takie? ubiius.com Law firm Lublin , w każdym razie ja polecam. A czy można samemu uderzyć do księgarń?
Takich ludzi potrzebuje Polska a nie tych oszolomow ,którzy nami rządzą od 30 lat
Mega cenny wywiad, dla kogoś kto własnie zamierza napisać własną książkę :)
super rozmowa :) Michał super prowadzisz rozmowe dzięki i powodzenia!
Ale świetny wywiad! Radek mądry gość! I skromny w dodatku! :) Dobra robota, Michał!
Kto to ten koło Radka?
Ten
Mogę się pod tym materiałem podpisać całym sobą. Za miesiąc wydaję moją pierwszą książkę "Czas na głębokości". Kiedy zaczynałem pisać pod koniec 2017r. znałem tylko "Finansowego ninje", ale gdzieś pod skórą czułem od początku, że tylko pełny self-publishing mnie interesuje, a rozmowa z kilkoma niby wydawnictwami tylko mnie w tym utwierdziła. Wiązało się to z ogromem pracy, ale nie żałuje żadnej nieprzespanej nocy.
Radek: Droższe audiobooki Ja:"wyłączam filmik" " robię tarczę na rzutki z czyjąś podobizną"
Nie mówimy: "niemniej jednak". 😉
Super rozmowa Panowie :) Pozdrowienia z Zielonej Góry ;)
Dziękuję za wywiad. Zmienia moje spojrzenie na obecną rzeczywistość w sensie pozytywnym :)
Pierwszy podcast który obejrzałem w całości :D
Mój egz. Włam się do mózgu czeka ciągle na przeczytanie. Kupiłem go pod wpływem autorytetu autora w jego reklamie tej książki. Trochę się nabrałem . Dla mnie książka mogła być czarno-biała z najgorszym papierem bo ta kolorowa mnie trochę odrzuca.
SUPER PODCAST!
I pyk subskrybcja!
Nie wiem czy to zaleta czy wada tego podcastu, ale za każdym razem gdy słucham dowolnego odcinka mam ochotę natychmiast zrobić to o czy goście mówili :D
My początkowo szukaliśmy wydawcy tradycyjnego i kiedy od wszystkich usłyszeliśmy, że nasz album #WARSAWONAIR nie ma racji bytu, że nikt w dzisiejszych czasach nie kupuje albumów fotograficznych, zdjęcia z lotu ptaka są nudne, a współczesna Warszawa jaka jest każdy widzi, omal nie zrezygnowaliśmy z wydania go. 2 miesiące po wydaniu albumu na targach Ci sami wydawcy, którzy odrzucili nasz projekt, mówili, że... za tanio sprzedajemy album, a 4 miesiące później album był wręczany książęcej parze Kate i Williamowi. Jednak self-publishing to nie jest łatwa sprawa - trzeba znać się na wszystkim od A do Z, kompleksowo. Rozumiem autorów, którzy boją się wydawać większe ilości, bo jednak ryzykują swoimi pieniędzmi i wizją zostania z kilkoma tysiącami zalegających książek.. Anyways bardzo sympatycznie się słuchało tej rozmowy :) Tym bardziej, że mamy już nieco doświadczenia na tym polu! Pozdr