▸ Oto recenzja Mini Grawera Laserowego NEJE DK-8-KZ! Link: http://bit.ly/Grawer-Neje ▸ Ranking Drukarek 3D, Aktualne Kupony, FAQ: http://bit.ly/RankingDrukarek ▸ Subskrybuj kanał! http://bit.ly/SubskrybujArtka ▸ Facebook: http://bit.ly/ArtekDiy ▸ Grupa FB: http://bit.ly/MajstryArtka ▸ Instagram: http://bit.ly/IG_Artek ▸ Wesprzyj mnie: http://bit.ly/WesprzyjArtka Wersja z laserem 1.5W: http://bit.ly/2tEiKet Chciałem pokazać Wam to urządzenie odkąd pytaliście, czy robię coś .

Czas:

8m 36s w sekundach.


Widziało już:

336906 osób.


Ocena:

4204 ocena.Komentarze wasze do:

Mini Grawer Dla Każdego! - NEJE DK-8-KZ

Była to moja pierwsza recenzja na tym kanale! Dajcie znać jak Wam się podoba ;)
FAQ: Czy to nadaje się do metalu? - Nie.
Witam. Mam ten grawer drugi dzień (wersja laser 3W) i już nie działa laser. Czy to możliwe, że po pierwszym użyciu już się przepalił??? Sprawdzałam połączenia, jest ok, na osiach sie przesuwa normalnie tylko nie ma ŻADNEJ wiązki lasera, nic...
Świetna recenzja. W sumie kusi mnie zakupić to urządzenie, choć mam pytanie. Czy to urządzneie wygraweruje w krążku menniczym z mosiądzu? Czy w ogóle to nie nadaje się do grawerowania w metalu?
Moim zdaniem take, https://ubiius.pl/ kancelaria odszkodowawcza Lublin , można zawsze zdobyć nową wiedzę. Dobra robota !
Jeśli nie można wprowadzic sojego gcode.. to taka grawerka faktycznie jest bez sensu.. ! ?
Pozdrawiam PP.
Film wrzuciłeś w 2017 roku. Czy możesz napisać kilka słów jak ten laser się sprawdzał? Czy nadal działa? Czy dużo pracował? Czy szybko się wypala/zużywa?
4:38 43.jpg :)
Wniosek o współpracę:
Szanowny Panie, czy mógłbyś mi powiedzieć, jak się z Tobą skontaktować? Chcemy z Tobą współpracować, czekamy na Twoją odpowiedź, dziękuję.
Kupiłbym taka grawerkę... Może ktoś ma i chce sprzedać ? 😁
Witam.
Czy istnieje mozliwosc "przeciecia" milimetrowej warstwy drewna czy ploter jest zbyt slaby?
Z gory dziekuje za odpowiedz.
Szajs jakich mało i jeszcze ta cena kosmiczna jak tera na te czasy
CZY DRUKOWANIE NA ALUMINIUM JEST MOŻLIWE
Próbowałeś grawerować coś na metalu?
można grawerować na metalu?
Witam. Posiadam dokładnie to samo urządzenie i mam problem z ustawieniami. Mianowicie stosuje się do zaleceń producenta co do czasu wypalania w poszczególnych materiałach takich jak guma, drewno itp a moc lasera mam ustawioną na 100%. Problem polega na tym, iż po ułożenia produktu pod laserem ten od razu wypala w nim ślad. Zanim ustawie wszystko w programie, tj grafikę, jej rozmiar i ułożenie to na produkcie zostaje ślad po nieruchomej wiązce lasera która pada na środek przedmiotu.
Uprzejmie proszę o poradę.
czy mozna grawerowac na srebrze?
Wygraweruje tatuaż na ręce?
czy wypala to tez w metalu ?
co to w praktyce oznacza, ze nie można wprowadzic wlasnego g code?
Da sie tym wycinać naklejki?
czy oróbowałeś drukować na plastiku? chciałabym robić na tym adresówki dla psów