Tomek, drukarz cyfrowy opowiada szczegółowo o budowie nowej maszyny HP Indigo 12 000 z parku maszynowego drukarni internetowej ViperPrint z Częstochowy. Materiał "Okiem drukarza" ma przybliżyć Wam, jak działamy i z jakiego sprzętu korzystamy. Pomyśleliśmy, że nikt nie zrobi tego lepiej, niż nasi wieloletni pracownicy. To oni najlepiej znają maszyny, na których pracują. Oprócz naszego parku maszynowego, chcemy więc przy okazji pokazać właśnie ich sylwetki, to jak wygląda ich .

Czas:

19m 5s w sekundach.


Widziało już:

7212 osób.


Ocena:

79 ocena.Komentarze wasze do:

Okiem drukarza: HP Indigo 12000

świetny filmik, dzięki!
Czy drukujecie już plakaty cyfrowo na formatach > A3?
Dziękuję, ciekawy filmik! Czy często bywają jakieś usterki? Przepraszam, jeśli są błędy gramatyczny, polski nie jest moim językiem ojczystym.
Pozdrawiam)
- LLLLLLLLLL
bardzo ciekawy filmik! ^^
Pracuje na indigo 7250, 12 000 i 50 000 :) maszyny genialne ale bardzo czułe ukończyłem szkolenia z HP i mam nadzieję że po powrocie do kraju znajde pracę w cyfrze
Great video! I am an operator on a 10.000 as well, this is a very good video to show family and friends what i exactly do :-)
jestem offsecistom,obecnie flexo ale to jest mega!!!
17:17 tu sie zgodze, w druku offsetowym brakuje stabilnosci i powtarzalnosci. Jedyna zaleta jest predkosc (15.000a/h przy druku dwustronnym B1)
4:44 w offsecie to sie nazywa marki
Super zrealizowane, a teraz zróbcie z tego 5-minutowy dla klienta :) Pozdrawiam