Aktualna cena drukarki - https://www.ceneo.pl/78296946#crid=378036&pid=5926 ____________________ Szukasz dobrej domowej drukarki, która nie zrobi dziury w twoim portfelu? Zobacz ile kosztuje Epson z serii Ecotank w praktyce. .

Czas:

21m 54s w sekundach.


Widziało już:

16178 osób.


Ocena:

218 ocena.



Komentarze wasze do:

Przełom! Drukarka tania i dobra. Jak nie płacić kokosów za drukowanie - poradnik - Epson L5190

1300 zł za drukarkę. Może tani wydruk, ale nie tania drukarka.
Tania to do 400 zł. a nie za 1100 zmień tytuł
Ten skaner z automatycznym podajnikiem bardzo dobrze radzi sobie z kartkami. A co twardymi elementami, np. plastykowy dowód osobisty da się go zeskanować i nie zaklinuje się gdzieś w środku?
Na tej stronie też widziałem Sala weselna Lublin , mam nadzieje że znajdziecie tu informacje. Niestety, ten system nie rozwiązuje kolejnej ważnej wady atramentówki: nadal drukuje wolno jak 🐢
Ja zostaję przy laserowej.
Lepiej drukować kotem
Nie ma druku dwustronnego a to ogromny minus.
A jak wygląda druk kalki i grubszego papieru ?
Bardzo wartościowy materiał. Dziękuję!!!
W temacie jest napisane że tania, a ona kosztuje 1,5k. WTF
super film. A dopytam z kwestią duplexu czy w takim wypadku 6170 jest lepszym wyborem?
Jakie formaty papierów fotograficznych obsługuje ta drukarka? Czy można drukować w każdym formacie bez ramek, np. A4 bez ramek?
Jeśli już przeliczasz wydajność tonera na ilość stron to wyjaśnij widzom w jaki sposób jest przyjęte pokrycie 1 strony. Większość ludzi uważa, że jedna strona - to mogę sobie na czarno wydrukować całą kartkę i tak to liczą, dają drukarkę w ręce dzieciaków i po dwóch dniach drukowania fotek albo własnej twórczości okazuje się, że toner pusty.
Hej, szukam drukarki właśnie taniej w utrzymaniu oraz niezawodnej. Wymóg to format papieru A3. Drukarka koniecznie musi posiadać funkcję skanera oraz. Wi-Fi. Dodatkowo byłoby miło gdyby drukarka posiadała automatyczny podajnik papieru. Czy byłbyś w stanie coś polecić?
Mówisz fajnie,ale może jakiś test na żywo,jak szybko drukuję,skanuje itd..jak głośna..bo mam zamiar kupić a właściwie niewiele się dowiadujemy.
👍🇵🇱👍😎🤘👍
Pozdrowienia od Krzyska
Przy tej ilosci dla firmy pomyslalbym nad drukarka laserowa. Ciekawe jak cenowo teraz stoja. Laser to na pewno szybkosc przy wielu stronach.
Do canona tusz kosztuje więcej niz drukarka
Mam pytanie : Zdaje mi się że widziałem Pana w ,,PC Format ,, ? Ale w 100 % nie jestem pewien . Mam gdzieś star numery gazety ,,PC Format ,, ale musiałbym ją znaleźć . 🤔 📰🗞️