HP Ink Tank Wireless 415 - sprawdzamy oszczędną domową drukarkę. Tusz dołączony do zestawu pozwala na zadrukowanie 15 tys. stron, co wystarcza średnio na 3 lata. Po tym czasie można uzupełnić zbiornik z tuszem wprost z butelki. Zobaczcie, jak wypada drukarka i jak dużo miejsca zajmuje 15 tys. kartek. UWAGA: Zadbaliśmy o to, by nie marnować papieru! Wszystkie testowe wydruki to materiały edukacyjne (m.in. książki, kolorowanki, rebusy), które przekazaliśmy do świetlic szkolnych .

Czas:

5m 4s w sekundach.


Widziało już:

57982 osób.


Ocena:

1142 ocena.Komentarze wasze do:

ZADRUKOWAŁEM 15 TYS. STRON żeby sprawdzić ekonomiczną drukarkę

UWAGA: Zadbaliśmy o to, by nie marnować papieru! Wszystkie testowe wydruki to materiały edukacyjne (m.in. książki, kolorowanki, rebusy), które przekazaliśmy do świetlic szkolnych!
Widać od razu że nie masz doświadczenia z drukarkami. Test nie miarodajny ponieważ druk odbył się nie licząc przerwy na sen w jednym ciągu no i tu jest pies pogrzebany. Ale zacznę od początku. Jakieś 10 lat temu kupiłem nowiutką "HP All in One 6600" z Faxem - zaoszczędziłem na bieganinie i opłatach w kafejce internetowej na wysyłaniu fax-ów. Pomyślałem sobie "No- ten zakup to się opłacił,dlaczego nie wpadłem na to wcześniej !!??". Jakieś dwa może trzy tygodnie później miałem wydrukować sobie skan okładki w wysokiej rozdzielczości ściągnięty z internetu. Opadła mi szczęka kiedy zauważyłem że ekranik drukarki wskazuje że zasobniki z tuszem są puste !! Hmm skojarzyłem że w czasie oczekiwania na wysyłkę faksu głowica robiła duużo chałasu i latała tam i z powrotem nie wiedzieć po co - przecież to był tylko fax , po co to całe zamieszanie !! Okazało się że przy każdorazowym włączeniu urządzenia głowica jest czyszczona i przygotowywana do druku wypluwając przy tym trochę tuszu. I tak nowiutkie pełne oryginalne zasobniki poszły się ..... Ta drukarka jest pewnym przełomem w myśleniu o druku atramentowym ale brak mi tam Fax-u , a z tą ilością nie jest tak różowo jak to opisałeś.
Pozdrowiony.
Droższe w zakupie kartridże też można dość łatwo napełniać o ile ma się troszkę praktyki. Do tego w razie awarii głowicy łatwo ją wymienić wymieniając kartridż
Na tej stronie też widziałem adwokat Szczecin jak pomoglem, to spoko. Mieliśmy wiele drukarek, ale takiego szajsu jeszcze nigdy. Po co to w
ogóle do Polski sprowadzać. A może wypychać do nas szajs. Ciągle się
zacina, ładowarka do kilku kartek papieru. Po paru ryzach musiałem
wymieniać głowicę. To jest śmieć.
A potem do śmieci??? Po co takie eksperymenty nie bardzo rozumiem jak można tak marnotrawić surówce naturalne...
Serio przeciętna osoba drukuje 15 tys stron w trzy lata? :D Ja jak wydrukuje 100 rocznie to jest sukces :D Dlatego mam laserową, nie atramentową, bo rzadko używana :) jeśli to mała firma to faktycznie ma sens, ale wątpię żeby przeciętny użytkownik choć 1/20 tego drukował.
co to za klawiatura na biurku 0:53 sek??
jezu ale żęś kartek zmarnował
Polecam zdecydowanie drukarki z możliwością samodzielnego napełniania.
Sam prywatnie używam modelu G3411 do której wkład na 7000 str to koszt rzędu 30 PLN za oryginalny pojemnik. Co ważne głowice są wymienne. Przyzwoita jakość wydruku. Zrezygnowałem w biurze z laserówki.
Więcej takich testów
Ekologia lvl pro
Puszcza amazońska leaves the chat...
Gratuluję, bardzo durny materiał.
Gratuluje zmarnowania 75 kg papieru XD
Po przejściu z hp na Brother to niebo a ziemia.
W Brother kupuje tusz i starcza mi na rok a w hp zmienialem co miesiąc
Trochę nie ekologicznie 😢
Malo wiarygodny ten test..... Czemu nie liczyles kazdej kartki, udowadniajac nam, ze rzeczywiscie wydrukowales ich tyle?
Wydrukowałem spokojnie 5000 stron za mniej niż 200zł, a 15 tys. to będzie maksymalnie 250zł więc wniosek jest jeden: tylko laserówka! PS. W cenę jest wliczona drukarka za 160zł
Marnowanie drzew 👎
Hahah dobre 15 tys stron, w sumie to idealne rozwiazanie do domu nie trzeba latac po tusze co chwile, tylko kto tyle dukuje? Raczej jakies sporadyczne bilety np tego typu sprawy to rzadkosc wiec wystarczy to na wiele wiecej, oby tusze nie zdazyly wyschnac ;D