Największy pokaz dronów na świecie.

Największy pokaz dronów świecących na świecie odbył się 7 sierpnia 2019 roku w Foshan w Chinach. Pokaz obejmował 1374 drony latające razem, tworząc spektakularny pokaz wizualny. Wydarzenie to ustanowiło Światowy Rekord Guinnessa dla największej liczby bezzałogowych statków powietrznych (UAV) unoszących się w powietrzu w tym samym czasie.

Drony latały w skomplikowanych formacjach, tworząc kształty, takie jak chińska flaga narodowa i gigantyczne strzały na niebie. Pokaz obejmował również zsynchronizowany wyświetlacz świetlny, który dodał występowi efektu zachwytu.

Pokaz dronów Foshan był możliwy dzięki pracy wielu utalentowanych osób. Za sterowanie dronami w każdej chwili odpowiadało kilkunastu inżynierów, a pokazem kierował zespół doświadczonych profesjonalistów.

Zespół stojący za tym wydarzeniem miał przed sobą ciężką pracę. Drony musiały zostać zaprogramowane i przetestowane kilka razy przed nocą wielkiego show, aby upewnić się, że wszystko działa tak płynnie, jak to tylko możliwe. Pokaz dronów Foshan jest świadectwem kreatywności i sprawności technicznej Chińczyków.

To był niezwykły wyczyn, który z pewnością zostanie zapamiętany na długie lata!
Sukces tego wydarzenia zachęcił inne miasta w Chinach i na całym świecie do planowania własnych pokazów dronów. Spotkania te stają się coraz bardziej popularne i prawdopodobnie w przyszłości będziemy świadkami jeszcze większych i bardziej rozbudowanych pokazów.

Niezależnie od tego, czy jesteś fanem dronów, czy po prostu cenisz piękno, pokaz dronów Foshan z pewnością Cię zadowoli! To był imponujący wyświetlacz, który przesunął granice tego, co jest możliwe, jeśli chodzi o technologię UAV. Nie możemy się doczekać, aby zobaczyć, co przyniesie następne duże wydarzenie!