Naprawa komputerów i odzyskiwanie danych

Zapraszamy do przeczytania, dowiecie się więcej.

• Jakie uszkodzenia komputera naprawiacie?
Jesteśmy w stanie przywrócić komputer do stanu sprzed chwili wystąpienia awarii w zdecydowanej większości zgłaszanych nam przypadków. Pomożemy nawet w tak trudnej sytuacji, jaką jest uszkodzenie powierzchni talerza dysku. Na forach internetowych można znaleźć informacje mówiące o tym, że oznacza to bezpowrotną utratę zgromadzonych na tym nośniku danych. My jednak nie poddajemy się nawet w tak trudnej sytuacji. Pomoc oferowana przez nasz serwis dotyczy również problemów spowodowanych zalaniem komputera cieczą i jego uszkodzeniem w wyniku upadku na twarde podłoże lub przypadkowe uderzenie sprzętu elektronicznego ciężkim przedmiotem. Pomogliśmy już wielu klientom odzyskać dane znajdujące się na uszkodzonym nośniku.
• Co obejmuje serwis komputera?
W ramach serwisu zostanie sprawdzone, czy komputer jest aktualnie zainfekowany przez wirusy. Jeżeli tak jest, zostaną one usunięte. Zadbamy o to, aby został wtedy zainstalowany skuteczny program antywirusowy. Serwis obejmuje również takie czynności, jak instalacja systemu operacyjnego Windows i wymiana dysku twardego. W niektórych przypadkach niezbędna jest wymiana płyty głównej i tym również zajmują się nasi specjaliści.
• Z jakich urządzeń możecie odzyskać pliki?
Może to być zarówno komputer stacjonarny, jak również laptop i pendrive. Jest to możliwe również w przypadku płyt CD i DVD.
• Czy można odzyskać dane z zalanego komputera?
Jest to możliwe. Zanim jednak skontaktujesz się z serwisem wykonaj kilka niezbędnych czynności. Najważniejsza z nich to odłączenie sprzętu od prądu. Zapobiegnie to zwarciu. Jeżeli jest to wykonalne, należy wyjąć z laptopa baterię. Jeżeli nie jest to możliwe konieczne jest zresetowanie urządzenia. Służący do tego przycisk znajduje się na spodzie laptopa. Możliwe, że będzie trzeba użyć do tego celu pinezki lub igły ze względu na specyficzne rozmiary i położenie tego przycisku.

Więcej na ten temat: https://mmc-datarecovery.pl/