Nowoczesne rusztowania – poznaj specjalistów!

Pro Men istnieje od 1992 roku. Od samego początku firma ta zajmuje się instalacją rusztowań i szalunków wykorzystywanych na budowach.

Przełomowy dla rozwoju firmy był rok 1999. Rozpoczęła ona wtedy współpracę z jednym z najbardziej znanych producentów rusztowań i szalunków, firmą Altrad-Mostostal. Pro Men jest obecnie prężnie działającym przedsiębiorstwem, które cieszy się dużym uznaniem ze strony klientów oraz przedstawicieli innych firm działających w tej branży. Decydując się na podjęcie współpracy z Pro Men masz gwarancję profesjonalnej realizacji złożonego przez Ciebie zamówienia. W przypadku pytań lub wątpliwości zawsze możesz liczyć na szczegółowe wyjaśnienie ze strony przedstawiciela firmy. O tym, jakim uznaniem ze strony klientów cieszy się ta firma możesz się przekonać poszukując w internecie opinii na jej temat. Trudno jest znaleźć negatywną recenzję. Potrzebujesz więcej informacji, aby podjąć decyzję o współpracy? Zadzwoń lub skorzystaj z formularza kontaktowego, który znajdziesz na oficjalnej stronie internetowej firmy Pro Men podpory stropowe.

Wśród oferowanych tutaj rusztowań znajdują się takie, które można zaliczyć do ramowych. Podstawą konstrukcji są płaskie, ułożone poprzecznie ramy, które łączone są ze stężeniami przy pomocy uchwytów sworzniowo-zapadkowych. Szerokość pomostu łatwo można zmienić, co jest istotne w przypadku realizacji niektórych inwestycji. Można również złożyć zamówienie dotyczące rusztowań modułowych. W tym przypadku mamy do czynienia z połączeniem rygli i usztywnień ze stojakami, które znajdują się w regularnych odstępach. Zastosowanie takiego rozwiązania umożliwia łatwą i szybką zmianę poziomów pomostów, jeżeli jest to konieczne w przypadku danej inwestycji. Nie dziwi więc fakt, że takie rusztowania często stosowane są przy pracach konserwacyjnych oraz w trakcie w trakcie przeprowadzania remontów. Należy pamiętać o tym, że każde rusztowanie powinno posiadać certyfikat B15. W ten sposób oficjalnie potwierdzona zostaje zgodność danej konstrukcji z normami, które obowiązują na terenie Unii Europejskiej. Kolejną istotną kwestią związaną z bezpieczeństwem jest protokół odbioru. Osobą odpowiedzialną za przygotowanie tego dokumentu jest kierownik budowy.