Sala na przyjęcia Lublin – tu zorganizujecie wesele czy chrzciny

Organizowanie przyjęcia na własną rękę wiąże się z ogromnym zaangażowaniem, stresem i mnóstwem zadań do zrealizowania.

Szczególnie pochłaniające są takie wydarzenia, jak chrzciny, komunia, czy wesele. Aby mieć pewność, że wszystko zostanie dopięte na ostatni guzik, warto powierzyć to zadanie sprawdzonemu lokalowi. Szukasz sali na przyjęcia w Lublinie? Sprawdź koniecznie ofertę Hotelu Lwów! Jest to dobrze zorganizowane miejsce dla gości z klimatycznymi i przestronnymi salami, pysznym jedzeniem i komfortowymi pokojami.

Zorganizujesz tu: wesele, komunię, chrzciny, urodziny, uroczystości rodzinne, studniówkę, spotkanie biznesowe, spotkanie służbowe, lunch konferencyjny, bankiet zasiadany i stojący. W hotelu Lwów na parterze znajduje się klimatyczna restauracja, w której serwowane są wykwintne dania kuchni polskiej, ukraińskiej i europejskiej, przygotowywane na bazie naturalnych i świeżych składników. Lokal oferuje przestronne, klimatyzowane sale z miejscem do tańczenia i spożywania posiłków dla dużej grupy osób.

Oprócz tego dajemy Twoim gościom możliwość zakwaterowania. Mogą liczyć na komfortowe pokoje z wysokim standardem, a w tym: pokoje „Economy” 1-osobowe, pokoje „Economy” + i „Standard” (2-osobowe i pojedynczego wykorzystania), pokoje „Standard” i Lux 2-osobowe i pojedynczego wykorzystania, pokoje 3-osobowe i apartament. Każdy pokój wyposażony jest w osobną łazienkę z wanną lub prysznicem, funkcjonalne biurko i krzesło. Oprócz tego wszystkim naszym gościom gwarantujemy bezpłatny dostęp do Internetu oraz telewizji plazmowej. Przyjęcie w Hotelu Lwów wraz z noclegami to gwarancja przyjemnie spędzonego czasu w gronie przyjaciół i rodziny.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą sala na urodziny Lublin w Hotelu Lwów, do kontaktu i składania rezerwacji.