Dom spokojnej starości pod Warszawą

Centrum Seniora SENIOR CARE zapewnia profesjonalną opiekę osobom w podeszłym wieku oraz tym, które zmagają się z ciężką chorobą.

Zatrudniony tutaj personel doskonale rozumie potrzeby trafiających tu osób. Mogą one liczyć na troskę z jego strony, jak również pomoc w każdej sytuacji. SENIOR CARE nie prowadzi przypadkowej rekrutacji. Pracują tu osoby, które posiadają odpowiednią wiedzę na temat potrzeb osób starszych i chorych. Twój bliski, który trafi do centrum może liczyć na fachową opiekę. Masz pytania dotyczące funkcjonowania placówki? Zadzwoń lub napisz, aby uzyskać na nie odpowiedzi.

Pobyt tymczasowy
Bliska Ci osoba nie musi trafić do SENIOR CARE już na stałe. Czasem konieczny jest tylko czas na rehabilitację po pobycie w szpitalu a potem możliwy jest powrót do domu. W czasie tymczasowego pobytu w placówce bliskiej Ci osobie zostaną zapewnione odpowiednie warunki rekonwalescencji. Opieka jest całodobowa. W razie niepokojących sygnałów świadczących o pogorszeniu się stanu zdrowia pensjonariusza jego rodzina natychmiast jest informowana o tym fakcie.

Pobyt stały
Bliska Ci osoba wymaga stałej opieki a nie masz możliwości zapewnienia jej w warunkach domowych? Możesz być pewien, że centrum SENIOR CARE odpowiednio zaopiekuje się członkiem Twojej rodziny. Personel posiada odpowiednią wiedzę na temat potrzeb osób starszych i chorych, jest więc w stanie wywiązać się z tego zadania. Każdy z pensjonariuszy może liczyć na wyrozumiałość i życzliwość ze strony zatrudnionych tutaj osób.

Każdy z pensjonariuszy centrum SENIOR CARE ma do dyspozycji takie wygody, jak dostęp do sali ćwiczeń wyposażonej w nowoczesne przyrządy. Wszystkie zajęcia prowadzone w tym miejscu odbywają się pod okiem specjalisty. Osoby przebywające tu mogą również odwiedzić kaplicę. Spotkania z bliskimi, którzy przychodzą z wizytą odbywają się w specjalnie do tego celu przygotowanym pokoju gościnnym. Mieszkasz w Zielonce lub jej bliskich okolicach? Ktoś z Twojej bliskiej rodziny potrzebuje stałej lub tymczasowej opieki? Skontaktuj się z SENIOR CARE.