Poznaj fasady ze starego drewna

DIVADLO to firma, która istnieje od 2009 roku. Tworzące ją osoby uważają swoją działalność za coś więcej niż po prostu pracę, to dla nich pasja, styl życia. Na co dzień pracują z drewnem, a więc materiałem wykorzystywanym przez człowieka już w najdawniejszych czasach.

Obecnie jest to materiał, na który zwrócona jest powszechna uwaga. Dzieje się tak, ponieważ ekologia stała się niezwykle istotną kwestią, poruszaną przez media praktycznie codziennie. Drewno można śmiało nazwać najbardziej ekologicznym z dostępnych materiałów. Jego zaletą jest łatwa dostępność i wysoka trwałość. Może ono służyć do budowy całego domu, jak i znaleźć zastosowanie tylko w architekturze ogrodowej. Warto zwrócić uwagę na to, że w razie takiej konieczności znacznie łatwiej jest wyburzyć lub przenieść drewniany budynek, niż murowany. DIVADLO potrafi skutecznie wykorzystać zalety, które posiada ten materiał – stare drewno.

Oferuje wykonane z niego deski fasadowe i elewacyjne oraz jedyne w swoim rodzaju designerskie meble. Ciekawe jest to, skąd pozyskiwane jest drewno. Często są to stare wiejskie chałupy i stodoły. W przypadku jednego z zamówień do jego realizacji zostało użyte drewno pochodzące ze słynnego w całej Polsce molo w Sopocie. Chyba niewiele polskich firm działających w tej branży może się pochwalić czymś podobnym. Dzieła pasjonatów z firmy DIVADLO można zobaczyć nie tylko w domach.

Wśród klientów znajdowali się również właściciele restauracji i innych punktów gastronomicznych, jak również obiektów biurowych. Współpracę z tą firmą podejmują nie tylko osoby prywatne, ale również biura architektoniczne i przedsiębiorstwa działające w wielu różnych branżach. Każde zamówienie jest inne i wymaga nieco innego spojrzenia na całość projektu. Zapoznałeś się z opisem oferty firmy DIVADLO i jesteś zainteresowany podjęciem z nią współpracy? Zadzwoń lub napisz. Wszystkie potrzebne dane znajdziesz w zakładce Kontakt.